KONEC SADISTICKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ

porušujícího Hippokratovu přísahu

ZDRAVOTNICTVÍ JEDOVNICTVÍ, KTERÉ VŮBEC NEROZUMÍ LIDSKÉMU ORGANISMU JAK FUNGUJE.

KONEC SADISMU A PORUŠOVÁNÍ ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA VE ZDRAVOTNICTVÍ, 

KTERÉ NELÉČILO, ALE MUČILO, TÝRALO, LHALO A VEDLO STÁT CU GRUNT.

UVĚDOMTE SE O TOM, CO ZPŮSOBOVALO ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A CO BYLO NEJČASTĚJŠÍ PŘÍČINOU SMRTI V ČESKÉ REPUBLICE A PROČ. JAK TO PSYCHOTRONIČTÍ KATI PROVÁDĚLI PSYCHOTRONICKÝM MUČENÍM A ŠIKANOU.

Na zprávě pracujeme, reloadujte si stránky, svědectví je rozsáhlé a neustále přidáváme nové informace.

ABSOLUTNĚ VŠECHNY LÉKOJEDY V ČESKÉ REPUBLICE JSOU FAŠISTICKY ČIPOVANÉ KE ZNEUŽITÍ V PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE. ANI JEDEN NENÍ ČISTÝ.

https://www.zakazanekomodity.cz/cipovani-produktu-za-ucelem-valecne-psychotronicke-sikany/

MNOHO POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ TAKÉ A NĚKTERÉ JSOU PŘÍMO JEDOVATÉ.

NA NAŠEM ÚZEMÍ MÁME ČIPOVANOU I VĚTŠINU POTRAVIN.

Tyto čipy jsou mikroskopické a nejsou běžným zrakem detekovatelné. Jsou zdravotně závadné, neboť sufokují střevní obasah, přitahují do těla elektrosmog a je nutné s tím přestat. Rozvíjely by se choroby, které bychom neuměli léčit. Mnozí výrobci byli do čipování psychotronickým mučením přinuceni a byli přinuceni do svých výrobků přidávat jedovaté látky nebo koncentráty s výkaly. Naši lidé budou vypovídat.

www.zakazanekomodity.cz

OBYVATELSTVO SE BUDE UVĚDOMOVAT O PROBLÉMU S PSYCHOTRONICKOU ŠIKANOU POSTUPNĚ.

NYNÍ JE ZÁSADNÍ ZASÍT A ZASADIT  A ZALÉVAT A BUDOVAT SOBĚSTAČNÉ ZEMĚDĚLSTVÍ, ABY NEBYL HLADOMOR.

Všechny vakcíny jsou nesmysly, coronavirus byla psychotronická střela a žádné očkování proti ní neexistuje. Musí se odsufokovat předepsaným způsobem, který vás budeme učit na našich webech, situace se bude měnit. Střely byly termínované a rozvíjejí svůj účinek opakovaně až do černého boubelového moru.
TO VŠECHNO ZASTAVÍME, NEBOJTE SE, UVĚDOMUJTE SE VZÁJEMNĚ, ABYSTE BYLI INFORMOVANÍ.

ŽÁDNÉ LÉKY NEJEZTE, PRAKTICKY ŽÁDNÉ NELÉČÍ.

BUDEME SE LÉČIT PODLE POKYNŮ ABSOLUTNÍCH STVOŘITELŮ LIDSTVA AUMJEHOVA.
V následujícím svědectví dostanete uvědomění, jak vznikalo mnoho nemocí a dostanete zde návod co udělat, pokud trpíte těmito psychotronicky navozenými zdravotními problémy.

https://www.psychotronickavalka.cz/svedectvi/

Důležitou součástí práce PATROLY SVAROHAUM je testování lidské genetiky a návrat dětí ke svým rodinám. Fašisté se udělali z ČECHŮ pokusné objekty, kterým nelegálně tajně zaměňovali geneticku, aby Česi byli pitomí a nebránili se jejich hukuspokusům s jejich zdraví.

Mnozí muži si nechali vyrobit falešné potomky a ženy o tom dosud neví. Mnohé ženy se vdávaly nevědomě smilně, neb jejich muži si je vybrali n apsychotronické a jedovnické pokusy a měly být umučeny co nejtajněji, aby to vypadalo jako běžné zdravotní problémy. 

Tyto ženy se bduou rozvádět odvedením jejich mužů do gulagu. Děti dostanou průkzy původu a poputují tam, kam patří až se zde vyučí.

https://www.psychotronickavalka.cz/vyroba-falesnych-potomku/

https://www.psychotronickavalka.cz/smilne-snatky/

https://www.psychotronickavalka.cz/lebensborn/

Fašističtí sadisté psychotronicky mučili mnohé naše muže a vyráběli záměrně homosexuály. Ty budeme léčit. mnoho z nich jsou absolutně monogamní, budeme jim pomáhat hledat absolutní duální partnerku a projdou tantravelmistrovským kurzem.

https://www.psychotronickavalka.cz/niceni-muzskosti/

Jako fašistická specialita se rozvíjely sadistické psychiatrie, které budeme anšlusovat a měnit na SAKRÁLNÍ PSYCHIATRIE a léčebny na HÁBSOLÚTOVA ATMÉRIA. VŠICHNI POŠKOZENÍ DOSTANOU VÁLEČNÉ REPARACE.

www.globalnireformapsychiatrie.cz